Kutsikad

Hetkel meie tõuühingu liikmetel kutsikaid pakkuda pole.

Kutsikaplaanide osas palun kontakteeruge kasvatajatega. Alati võib e-kirja ja/või küsimuse saata ka meie tõuühingu aadressile inglisebuldog@gmail.com

Eestis kehtivad aretusreeglid Inglise buldogidele. Soovitame alati kontrollida, kas teile huvi pakkuva pesakonna vanematel, olgu siis Eestis või piiri taga, on tehtud kõik nõutavad terviseuuringud.

Meie tõuühinguga on liitunud järgmised kennelid –

Kui meie tõuühingu kasvatajatel pole hetkel kutsikaid või pole parasjagu ka lähemaid kutsikaplaane, siis saame soovitada ka sõbralike lähiriikide kasvatajaid. Soovitame AINULT neid pesakondi, kellest on meie tõuühingule otse kasvataja poolt teada antud ja kes vastavad meie aretusreeglites kehtestatud nõuetele. Lähematest naabritest vastavad sellele eeskätt Soome, aga ka nüüd Leedu aretuses olevad koerad.

Vastutustundlikud kasvatajad kogu maailmas teevad viimastel aastatel palju terviseuuringuid. Mitmetes riikides pole konkreetseid kohustuslikke uuringuid, kuid on üleüldine arusaam terviseuuringute vajalikkusest. Välisriikidest kutsikat ostes uurige alati terviseuuringute kohta. Kui need puuduvad, siis tõuühingupoolne soovitus on kaup katki jätta.

Hetkel on välisriigi kasvatajate poolt meie tõuühingule teada antud järgmistest pesakondadest, kes vastavad meie aretusreeglitele:

………………………………………………………………………………………………..